Tel:
Çin Biyokütle Buhar Kazanı Üretici
Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.
Dürüstlük ve Döküm Kalitesine Bağlılık

Ana sayfa

Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.

Güneydeki Ulusal Otoyol 107'ye ve kuzeydeki Pekin-Guangzhou Demiryolu'na bitişik olan Zhongzhou'daki en ünlü on şehirden biri. Şirket, Devlet Kalite Denetim Bürosu Denetim ve Karantina Genel Müdürlüğü tarafından verilen B sınıfı kazan imalat lisansına ve D1 ve D2 sınıfı basınçlı kap imalat lisansına sahiptir. Kapsamlı bir buhar kazanı, sıcak su kazanı, ısı taşıyıcı kazan, Class I ve II'nin basınçlı kapları ve çeşitli kazanlar için yardımcı makinelerin kapsamlı bir üreticisidir. Şirket 1987 yılında kuruldu.

Yer değiştirme ve genişletmeden sonra, mükemmel bir üretim ekipmanı ve test araçları, yüksek kaliteli bir personel ve teknik ekip var ve bir dizi kalite güvence sistemi kurup geliştirdi. "Kalite odaklı, önce emniyet, enerji tasarrufu, çevre koruma, rafinaj" ve "ana parça muayenesinin geçerlilik oranı% 95'in üzerindedir, kaynak dikişi denetiminin geçiş oranı% 98'in üzerindedir, geçiş oranı Ürün incelemesi% 100, üretilen ürünlerin pas oranı% 100, yönetmelik ve standartların uygulanma oranı% 100 "şeklinde belirlenmiştir.

Ürün kalitesi güvenli ve güvenilir, çevre koruma ve enerji tasarrufu sağlar ve ulusal standartlara ve endüstri standartlarına uygundur. Basınçlı kap ürünleri kalite ve teknik denetim departmanı tarafından denetlenir ve ürün inceleme sertifikası verilir.

Xinxiang Xinguo Konteyner Manufacturing Co, Ltd parlaklık oluşturmak için hayatın her kesiminden arkadaşları ile içtenlikle işbirliği yapmaya istekli!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Henan Yuji

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 7100000-15000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

14 yıllık geliştirmeden sonra, Henan Yuji Kazan Konteyner İmalatı A.Ş.'nin yönetim, tasarım ve inşaat alanında yaklaşık 300 profesyonel çalışanı bulunmaktadır. Tasarım, inşaat, satış sonrası servis ve lojistik dağıtımını entegre ederek kazan sektöründe lider kuruluş haline gelmiştir. Kapsamlı bir işletme olarak, yeni üç yıllık kalkınma stratejisine göre, Yuji Kazan önümüzdeki üç yıl içinde 500 milyon yuan'ı hedefleyecek ve çok kanallı ve çok markalı iş modelleri ile Henan kazan markasını güçlendirecek ve genişletecektir.

Firma Servisi

Şirketimiz satış öncesi servis, satış sonrası servis ve satış sonrası servis de dahil olmak üzere iyi donanımlı bir servis ekibine sahiptir. Bu servislerin her biri daha spesifik bir servis şekli içerir. Örneğin, satış öncesi servisler ürün danışmanlık hizmetlerini, satış içi servisler ise işlevsel açıklama servislerini ve soru cevaplama servislerini içerir. Satış sonrası servis, paketleme, teslimat, bakım ve benzeri hizmetleri içerir.

Şirket takım

Henan Yuyi Kazan Konteyner İmalat Ltd. Şti. 2005 yılında kurulmuştur. Çekirdek olarak teknoloji yeniliği ile temel kazan ve basınçlı kap imalatı yapan, tasarım, imalat, satış, montaj, dönüşüm ve bakımını entegre eden bir kazandır. kazanlar ve basınçlı kaplar. Basınçlı kap entegre şirket.


Şirket kalite yönetimi önderliğinde dokuz fonksiyonel bölüm kurdu. Biz yüksek eğitim, kaliteli ve yüksek beceri ve güçlü teknik gücü ile mükemmel bir ekibimiz var. Kuruluşundan bu yana, şirket uzun zamandır "kalite odaklı, önce güvenlik, enerji tasarrufu, çevre koruma, mükemmellik" kalite politikasına uymuş, ulusal politikayı ciddiyetle uygulamış ve bir kazan basınçlı kap ekipmanları üretim sistemi kurmuştur.


Ürün imalat sürecinde, şirket, müşterilerin güvenle satın almalarını ve rahat bir şekilde satın almalarını sağlamak için, ürün güvenliğini sağlamak için kalite düzenlemelerine kesinlikle uymaktadır.

Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.
Jingye Park Uluslararası Binası, Xinxiang
Tel:86-157-3893-9753
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Biyokütle Buhar Kazanı Tedarikçi. © 2019 - 2020 biomass-steamboiler.com. All Rights Reserved.