Tel:
Çin Biyokütle Buhar Kazanı Üretici
Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.
Dürüstlük ve Döküm Kalitesine Bağlılık

Ana sayfa

Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd. Fabrika turu

  • Üretim hattı
    Teknik yetenek, gelecekte tasarım yeteneğini geliştirmek için yeterlidir ve daha sonra tasarım geliştirme ile ilgili konuları ele almaya ve ilgilenmeye başlayabilir.

  • OEM / ODM
    Şirketimizin ürün tasarım ve geliştirme faaliyetleri, yüksek performanslı ürün geliştirme hızı ve rekabetçi üretim verimliliği ile alıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Teknik yetenek, gelecekte tasarım yeteneğini geliştirmek için yeterlidir ve daha sonra tasarım geliştirme ile ilgili konuları ele almaya ve ilgilenmeye başlayabilir.

  • Ar-Ge
    Şirketimizin net bir araştırma ve geliştirme alanı ve özel araştırma ve geliştirme projeleri, sabit sahaları, bilimsel ekipman ve diğer gerekli bilimsel araştırma koşulları vardır. AR-GE merkezi, tam zamanlı yönetim ve AR-GE personeli ile donatılmıştır. Bunların arasında, lisans derecesi veya üzerinde araştırma ve geliştirme ile doğrudan ilgili bir lisans vardır. Aktif bir Ar-Ge merkezi sayısındaki aktif personelin oranı, sağlam bir araştırma ekibiyle% 80'in üzerinde olmalıdır.

İletişim bilgileri
Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. william zhao

Tel: 15738939753

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Henan Yuji Boiler Vessel Manufacturing Co., Ltd.
Jingye Park Uluslararası Binası, Xinxiang
Tel:86-157-3893-9753
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Biyokütle Buhar Kazanı Tedarikçi. © 2019 - 2020 biomass-steamboiler.com. All Rights Reserved.